6 Kasım 2015 Cuma

Yılbaşı hediyesi ne alsam?


‘Günaydın’ dediğimiz her yeni gün, yanında yeni bir umut getirir.
yılbaşı gecesi
366. gün ise nefesinize, size ve ruhunuza yeni bir heyecan yeşertir. 
Sevdiklerinizle beraber gireceğiniz her yeni yıl, mutluluğun da habercisidir aslında. Çünkü yalnız değilsinizdir, yanınızda sevenleriniz, kıymetlileriniz vardır. 
Bütün dünyada büyük bir coşkuyla kutlanan yıl başlarında, sevdiğiniz insanlara küçük ya da büyük bir hediye alarak şans dilemek istemez misiniz?
Sizinle bugün, sizin için tüm detayları düşünmüş bir hediye markası ile tanıştıracağız.
Göreceksiniz, yılbaşı hediyesi alacaksınız diye strese girmenize gerek yok. 
First Steps hediye sepetleri ile annenize, kardeşinize, babanıza, sevgilinize, iş arkadaşlarınıza, kısacası bütün sevdiklerinize,özenli ekonomik ve aynı gün kargo hediyeler gönderebilirsiniz. 
anneme yılbaşı hediyesi ne alsamMarka, hediye sepetlerini en büyük hediye mağazalarına verirken, kendi web sayfasından da daha hızlı ve ekonomik şartlarla satışa sunuyor. 
İşte size birkaç örnek...

Anneme Yılbaşı Hediyesi ne alsam?
Başınızın tacı, her derdin devası anneye özel yılbaşı hediyesi listemizin ilk sırasında yer alıyor. Annenizin sadece bir gün değil, her yılbaşı döneminde kullanabileceği yılbaşı desenli şık galvaniz kova içine, yılbaşı desenli blok mum, ‘Seni Seviyorum’ nakışlı havlu, Pelit madlen çikolatalar ve Noel Baba maskotunu koyuyoruz. 
kız arkadaşa kırmızı külotlu yılbaşı hediyesi
Aynı gün kargoya verebileceğimiz bu yılbaşı hediyesi annenizin çok hoşuna gidecek. Hem yılbaşında hem diğer yeni günlerde gülümseyerek kullanacak.
Satın almak için 

Arkadaşıma Yılbaşı Hediyesi Ne alsam?
Kız kıza geçireceğiniz bir yılbaşı akşamında kız arkadaşlarınıza hem muzip hem de kullanışlı bir hediye almaya ne dersiniz? 
Yılbaşı desenli şık silindir kutu içerisinde; ‘Love’ yastıklı mini ayıcık, kalp çikolata, ‘happy new year’ butik kurabiye, çikolata devi Roche’den 3 adet ithal çikolata, kırmızı kese içinde bir yılbaşı gecesi klasiği olan kırmızı külot bulunuyor. 
Tüllerle süslediğimiz bu esprili hediyeyle can arkadaşlarınızla beraber neşeli bir yıla adım atacaksınız.
Satın almak için 

Ofiste yapılan yılbaşı çekilişleri
Ailenizden çok ofiste iş arkadaşlarınızla olduğunuz için onlara da yılbaşı hediyesi vermek isteyeceğinizi düşünen First Steps, minik hediyelerle elinizi boş bırakmıyor.
Hatta belki de ofiste bir yılbaşı çekilişi yapacaksınız kim bilir? 
Noel Baba biblo, Noel Baba veya kardan adam süslü şık taçlar, keçe yılbaşı çorapları ve daha birçok minik hediye çeşidinden sınırlı sayıda kalanları büyük indirimlerle satışa açmışlar.
Bu indirimli hediyeliklerden aldıklarınızı, yine aynı sitenin Boş Yılbaşı Hediye Kutusu kategorisinden bulabileceğiniz şık kutulara koyup sunabilirsiniz. 
Göreceksiniz, ofis arkadaşlarınız, kendi hazırladığınız bu yılbaşı hediye sepetlerine bayılacak.
Hem bütçeniz hiç yorulmayacak, hem de hediyenizle pişti olmayacaksınız.

Sevgiliye Yılbaşı hediyesi
Sıradaki hediye, hayatınızdaki en özel koltuğa oturmuş kişiler için! Sevgilinizi, eşinizi unuttuk sanmadınız değil mi?
sevgiliye yılbaşı hediyeleri
First Steps yılbaşında tam sizin gibi tutkulu aşıklara göre bir yılbaşı hediyesi sunuyor. 
Göğsünde kocaman kalbi ve boynunda kurdelesiyle sizin aşkınızı temsil edecek olan aşk ayıcığını, 2 adet kalpli tealight’ı, 2 adet ‘seni seviyorum’ baskılı kalp şeklinde balonu, ‘seni bu kadar çok seviyorum’ baskılı şirin kurabiyeler, minik kutuya koyduğumuz kalp drajeleri, metal kutu ve üzerinde yılbaşı magneti, yılbaşı kozalağını, zincir halindeki süsleri ve son olarak içine aşkınızı haykıracağınız yılbaşı kartını; ‘mutlu yıllar’ süslemeli şık karton sepet içine koyup kırmızı tüllerle ve ‘mutlu yıllar’ baskılı kurdelelerle sarıyorlar, gösterişli eğlenceli ve ille de romantik bir yılbaşı sepeti hazırlıyorlar. . 
‘E daha ne olsun?’ dediğinizi duyar gibiyiz. 
365 gün aşk mesajlı yılbaşı hediyesi
Yeni yıl, sizin bu yılbaşı hediyesiyle aşkınızın yılı olmaya aday.
Bu sevgili yılbaşı hediyesini satın almak için

“Yok, ben bu kadar teferruata girmek istemiyorum, daha sade ama romantik bir yılbaşı hediyesi arıyorum” diyorsanız, bir yere ayrılmayın. First Steps’te her şey var. 
Yılbaşı süslemeli deri ciltli krem rengi kutu içine; ışıldaklı kalp süs, kardan adamlı magnet, ‘Merry Christmas’ etiketli Pelit çikolatalar, yılbaşı süs zinciri vee beraber geçireceğiniz 365 günün her bir günü için kalp formundaki aşk mesajlarını yerleştiriyoruz. Kırmızı tüllerle süslediğimiz yılbaşı hediyesi ile romantik bir yıla gireceksiniz.

gençlere yılbaşı hediyesi
Gençlere ve Genç Ruhlu Sevdiklerinize Yılbaşı Hediyesi
Yakışıklı/güzel yeğeninize, arkadaşlarınızın çocuklarına tam onlara uygun, yüzlerini gülümsetecek, ‘like’ edecekleri bir yılbaşı hediyesi almaya ne dersiniz?
Nasıl mı? 
Yılbaşı ağacı ve kar taneleriyle süslenmiş yeşil yılbaşı kutusu içine koyduğumuz ‘LIKE’ ambalajlı herkesin bayıldığı Nestle sütlü çikolata, poşet içine koyduğumuz yılbaşına özel kuruyemiş, ‘LIKE’ etiketli kalp modelinde mini fotoğraf çerçevesi, kırmızı blok mum, yılbaşı topu ve yılbaşı için süs zinciri kırmızı kurdelelerle süslüyoruz. 
İnternette tıklanma rekorları kıran bu hediye ile sevdikleriniz çok sevinecek.
Satın almak için

Sevdikleriniz için daha  bir çok yılbaşı hediyesi çeşidini firststeps.com.tr adresinden izleyebilirsiniz. Ağacın altına çok yakışacak olan birbirinden güzel yılbaşı hediye sepetleriyle şahane bir yıla adım atmak sizin elinizde. 

Unutmayın, yeni bir yıla nasıl girerseniz, öyle gider. :)

Mutlu, huzurlu yıllar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder