2 Haziran 2015 Salı

En özel hediye, Kişiye Özel Hediye

Hediye...
Kendimizi en özel hissettiren sihirli dokunuş.
Ne sebeple olursa olsun, aldığımız hediye kendimizi iyi hissettirir. Sevildiğimizi, önemsendiğimizi gösterir. İster doğum günümüz olsun, ister başka bir özel gün yada durum. Hediye almak hep güzeldir.
ne hediye alsam
Hediye almak hep güzeldir de, bir de ince ince düşünülmüşse, üzerine emek harcanmışsa, daha da özel olur, en güzeli olur.Bu nedenle kişiye özel çikolata gibi, kişiye özel tasarımlarla, kupa bardaklar da hazırlamaya başladık.

En güzel hediye...
Sevdiklerinizin en özel günlerinde, en emek verilmiş en tatlı hediyelerle onların yanında olmak ister misiniz?
Hediyenin kötüsü, çirkini, modası geçmişi olmaz. Emek verilmemişi, uğraşılmışı, geç kalanı, zamanında en güzel sunumla verileni olur.
Sevgilinize, iş arkadaşınıza, eşinize, kızınıza, hamile kardeşinize, kankanıza, öğretmeninize, komşunuza, annenize, dedenize kime hediye vermek istiyorsanız isteyin; sadece özenin yeter.
Ruhu olan, yaşayan, sımsıcak hediyeler için, gördüğümüz rüyada, 8. yılımıza girdik.
Sanki kendimize hediye edilecek gibi düşünerek, kendi canlarımıza sunulacak gibi en özel hediye sunumları ile ve daima en hızlı şekilde, tam zamanında hediye sunumları için doğru adres olmayı hedefledik.
Müşteri memnuniyetimiz ve aldığımız teşekkürler, bu konuda başarılı olabildiğimizi düşündürüyor bize. 
Haklı gururunu yaşıyoruz.

En özel hediye, kişiye özel olanı...
Evet hediye tam zamanında, en özel sunumlar hazırlanarak, en kullanışlısı ve en sevimlisinden olmalı, tam zamanında teslim edilmeli. Bu arada da bütçeleri yormamalı, ekonomik olmalı.
Ama hediyenizin daha da etkili olmasını istiyorsanız, kişiye özel hediyeleri de denemelisiniz deriz. İşte bu nedenle size bugün, fotoğraflı ve mesajlı kupa bardaklarımız ve içinde aynı tasarımla hazırlanan çikolatalarımızı önermek istiyoruz. 
kişiye özel kupa bardak
Kupa bardaklarımız porselen, çikolatalarımız ise Pelit
Kendi atelyemizde, size özel hazırlanan tasarımlarla, en butik işçilikle üretiliyorlar. 
En geç ertesi gün kargoya veriliyorlar. Hatta istenirse, kurye seçeneği ile İstanbul içinde aynı gün teslim edilebiliyorlar.
Bir hediyeden beklenebilecek tüm özeni ve kaliteyi barındırırken, bütçeleri de yormuyorlar. Üstelik senelerce kullanılabilecek ve hatırlanabilecek bir hediye sunmuş oluyorsunuz.
Ne hediye alsam diye düşünmeye son. Elinizde güzel bir fotoğrafınız varsa, günün anlam ve önemine dair sevgi dolu mesajınızla birlikte bize iletin.
Kupanızı basalım, içine aynı tasarımla en tatlısından çikolatalarınızı ekleyelim ve tüller içinde en butik sunumu ile hediyenizi gönderelim.
Doğum günü, iş başlangıç hediyesi, yıl dönümü hediyesi, geçmiş olsun hediyesi, terfi hediyesi ve aklınıza ne gelirse her duruma uygun hediye için ihtiyacınız olan tek şey, sadece bir fotoğraf yada görsel ve sevgi mesajınız. 
Gerisi bizde, çıkan sonuca, hediyenizin yaydığı mutluluğa inanamayacaksınız.. :)
Yaklaşan babalar günü için hazırladığımız bir hediyeyi linkten görebilirsiniz.

Özel tasarım kupa bardaklar...
Çok aceleniz mi var? 
2 saat içinde ulaşmasını istediğiniz bir özür hediyesi almalısınız, yada arkadaşınız taburcu olmak üzere en acilinden bir geçmiş olsun hediyesi mi göndermek istiyorsunuz?
aynı gün kargo kupa hediye

Doğum gününü atladınız bu sabah facebook mesajı ile mi hatırladınız?
Yada akşama ev yemeğine davet edildiniz ama henüz hediye seçememiştiniz yeni evi, geçmiş doğum günü, henüz aldığı terfi için.
Belki de kankanızın hamile olduğunu öğrendiniz ve ilk günkü mutluluğuna ortak olmak istiyorsunuz.
Üzülmeyin, halen hediyenin en özenli hali için geç kalmadınız. 
Sizler için hazırladığımız çikolataları ile kombin özel tasarım kupalarımızla göz doldurmak ve hatta kamaştırmak, işten bile değil.
Özel designerımızla hazırladığımız tasarım kupa bardaklarımız içinde, mutlaka size uyan bir tasarım bulacaksınız. 
hediye almakHem en güzel başlangıçlar ve teşekkür için ağız tatlandırıcı çikolataları, hem de yıllarca kullanılacak kupa bardakları bir arada, en özel sunumu ile ister kendiniz verin, ister sizden önce biz teslim edelim.

Hediye bizim işimiz, aşkla yaptığımız, heyecanımızı hiç yitirmediğimiz, yıllardır görmeye devam ettiğimiz rüyamız. 
Sizin için en güzeli hazırlamaya, sizin için sunmaya devam edeceğiz.
Lütfen sizler de bizi yüreklendirmeye devam edin, yanımızda olun. Bizi yönlendirin.
Hediye vereniniz, hediye alacak güzel gününüz çok olsun. 
Hayat hediyelerle daha güzel. 
Hadi hayata bir mola verin, gülümseyin, gülümsetin!
Sevgiyle,

Hediye Evi
First Steps

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder