11 Mayıs 2015 Pazartesi

Sevdiklerinize yakışır doğum günü hediyeleri

Bazılarımız pek önemsemeyiz doğum günlerini, bazılarımız için en önemli gündür o günler, bazılarımız ise şahane birer ‘istemem yan cebime koy’cudurlar.
ozel-dogum-gunu-pastalari
Siz hangi gruptansınız bilemiyoruz ama eğer bu yazıyı okuyorsanız; sevdiğiniz insanların doğum günlerini kutlamanın, onlara ‘iyi ki var olduklarını’ göstermenin en güzel yollarına yaklaşmış olduğunuzu söyleyebiliriz.
Bir nevi teşekkürdür aslında doğum günleri. Sevdiklerinizin hayatınızda var oldukları için bir şükretme şeklidir belki de. Yılların, günlerin yaşanmışlığını beraber el ele hatırladığınız, gelecek günlere umutla baktığınız bu anlamlı günleri, First Steps’in özenle hazırladığı hediyelerle taçlandırmaya ne dersiniz?
Arkadaşınız, eşiniz, dostunuz, sevgiliniz, anneniz, çocuğunuz hayatınızda kim varsa değer verdiğiniz, firststeps.com.tr onlara hediyelerinizi kalpten kalbe yollamaya hazır.
Her zaman her konuda haklı olduğunu düşünen, acı tatlı bir çok anı paylaştığınız en yakın arkadaşınızın doğum gününü kutlamak için kapağında prenses elbisesi olan pembe deri ciltli kutu içine koyduğumuz “Mrs. Always Right” (Bayan Her zaman Doğru/Haklı) baskılı seramik kupa, kelebek tealight ve organze kesede bulunan çikolatalı lokumlar tam da size göre. Pembe tüllerle sarıp sarmaladığımız bu samimi hediye dostluğunuzun nazar boncuğu olacak.
Ufak yeğeninizin doğum günü geldi çattı ve yoğun iş hayatınızdan ötürü bir türlü hediye bulamadınız, biliyoruz. Ama hiç merak etmeyin. Winnie The Pooh maskot kumbara ile hem eğlendirici hem öğretici bir hediye öneriyoruz. Ayrıca bu sevimli hediyeyi ‘Boş Hediye Kutuları’ kategorimizden seçeceğiniz şık hediye kutularına da koyup paketleyebildiğimizi hatırlatalım. Unutmayın, ufaklığa öğretecek ilk şeyiniz, sevgi biriktirmek olsun.
Hediyeye illa da servet yatırmanıza gerek yok. İş arkadaşınızın ister ofiste ister evinde kullanabileceği uğur getirecek sevimli bir hediyeye ne dersiniz? “Happy birthday” mesajlı, elinde pasta tutan baykuş motifli taş baskılı bardak altlığı ile arkadaşınız her kahve çay içtiğinde sizi hatırlayacak. Dilerseniz bir kaç tane alıp takım da yapabilirsiniz. “Yok ben bunu bu şekilde veremem, illa da bir kutu isterim” diyorsanız, sizi yine ‘Boş Hediye Kutuları’ kategorimize alalım.
Yaşı olmayan, ömrünü size adayan anneannenizin, babaannenizin doğum günlerinin kutlanmayacağını da
aynı gün teslim doğum günü hediyeleri
kim söylemiş? Kırmızı deri ciltli kutu içerisine koyduğumuz, kalp aplikeli havlu, baktığında hala güzel olduğunu göreceği mini bir el aynası, mis kokulu kalp baskılı lavanta kesesi ve çikolatanın dev ismi Pelit’ten çikolata kaplı kayısılar tam da ona özel. Unutmayın torunlar en kıymetli varlıklardır, karşılıklı değerinizi bilin...
Dünyada emeği, hakkı, sevgisi herkesten üstün olan o yüce kadının doğum günü geldi çattı ve siz hala eliniz boş mu dolaşıyorsunuz? Evet! Annenizden söz ediyoruz. Üzülmeyin, First Steps olarak annenizin ve sizin yanınızdayız. Tam da annenize yakışacak şekilde olan kırmızı şalı, kalbinizin sembolü kırmızı kalp cam şişeyi, kalp nakışlı el havlusunu ve her şeyin en iyisini düşünen bu kadının cildini daha pürüzsüz ve yumuşacık hale getirecek olan güllü ışıltılı vücut losyonunu şık kırmızı deri kutu içine koyup bir güzel tüllerle süsleyip yolluyoruz. İnanın ona değer...
“İyi günde ve kötü günde” yeminini vermiş olan eşiniz hediyelerin hepsini hak ediyor olmalı. Ama gelin biz size bu doğum gününde aşk kokan bir hediye sunalım. Kırmızı ondüle sandık içine koyduğumuz aşk nakışlı el havlusu, her çay içişinde sizi hatırlayacağı kalpli çay fincanı, Love etaminli lavanta kesesi ve tüllü kalp çubuk aşkınıza en güzel hediye. Kırmızı tüllerle sardığımız bu romantik kutu ile belki ikinci baharınızı yaşarsınız, ne dersiniz?
Ben daha çok hediye seçenekleri görmek istiyorum, diyorsanız buyurun ‘Doğum Günü Hediyesi’ kategorimize. Birbirinden güzel ve anlam dolu hediyeler sevdiklerinizin hayattaki varlıklarını kutlamak için sizi bekliyor. 
En güzel hediye olan sevginizin ömrü bol olsun...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder