3 Mart 2015 Salı

"Geçmiş Olsun" hediyeniz sizin de içinize sinsin.

Rahatsızlanmak, hastalanmak elbette, hiç kimsenin hoşlanacağı bir şey olamaz.
Ama hepimizin, sevdiklerimizin başına gelmesine engel olamaz, ne yapacağımızı düşünür dururuz. Ne yapsak da, acısını hafifletsek, aklını dağıtsak diye.
hasta ziyaretine giderken hediye

İşte bu zor günlerin, sıkıntılı anların daha yumuşak geçişlerle atlatılmasını sağlayan, yüzleri bir nebze olsun gülümseten bir şey var.
Evet! Doğru tahmin ettiniz; hasta ziyaretleri.

Sevdiğiniz insanlara neşe vermek, rahatsızlıklarını kısa bir süre için bile olsa unutturmak, sizin yapacağınız az ama öz olan o ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde saklı.

Hasta Ziyaretleriniz, geçmiş olsun hediyesi ile daha sevimli...
Ailenizden biri rahatsızlandığında, eve ziyarete gelen misafirlerle beraber burnunuza buram buram çarpan o klasik kolonyası kokusunu hepiniz bilirsiniz değil mi?
Peki ya o ilk geldiğinde, şahane bir görüntüye sahip olan, ama bir kaç gün geçtikten sonra boyunları bükük kuru ot halini alan ve neredeyse her tarafa ekşimiş kokusunu yayan buket çiçeklere ne demeli?
Biz Türkiye’de yaşayan insanlar, geleneklerimize sıkıca bağlıyız ve geleneklerimizden gelen bu klasikleşmiş ‘geçmiş olsun’ hediyelerinin yeri hep ayrı olacak bizim için.
Ama hasta ziyaretine giderken çiçek ve kolonya götürmek artık biraz demode olmaya başlamadı mı sizce de?
kolonya ikramı
Sevdiklerinizin sağlığına kavuşmaları için iyi dileklerde bulunduğunuz, onlara moral vermek amacıyla ziyaretlerine gittiğiniz, başlarına ne geldiyse geçmesini istediğiniz o günlerde daha kalıcı, her zaman sizi hatırlayacakları bir geçmiş olsun hediyesi olsa ne kadar güzel olurdu değil mi?
Hediye, eğer bir insanı mutlu etmeye yarayan araçsa, rahatsızlanmış bir dostunuzu veya yakınınızı motive etmenin en güzel yolu da bu araçtan geçer.
Hasta ziyaretine gittiğiniz yer neresi olursa olsun, ister hastane, ister ev, ufak bir hediye paketi karşınızdakinin yüzüne koskocaman bir gülümseme kondurmaya yeter. Sevdiğinizin bu gülümsemesi ikinizin hayatında da mutluluk veren bir geri dönüşüm olarak yer alır daima.

Yeni trend, kullanışlı geçmiş olsun hediye sepeti...
geçmiş olsun hediyeleriHasta ziyaretlerinde kolonya ve çiçeğe alışmış olduğunuz için aklınıza hediye olarak ilk bunlar gelebilir.
Ama en iyisi çiçekleri topraklarından, klasik kolonyayı da eczanelerden koparmamak(!).
firststeps.com.tr sizin için çok daha fazlasını hayal etmekle kalmayıp gerçek kılıyor ve sevdikleriniz için çeşit çeşit geçmiş olsun hediyesi sunuyor.
Hatırlatalım; paketlerimize göz atarken ‘içinde bir ben yokmuşum’ diyebilirsiniz.
Yine de hediyeniz ne olursa olsun, siz bu paketi veren kişi olarak zaten en özel hediyesiniz. Bırakın hediyeniz sevginizi, özeninizi yansıtsın.

Her duruma özel geçmiş olsun hediyesi
sevgiliye geçmiş olsun hediyesi ne alabilirimSevdiğiniz bir bayan arkadaşınıza, gül modeli baskılı galvaniz kova içine koyduğumuz lavanta nakışlı el havlusunu, hastanızın dinlenme süreci boyunca elinden düşürmeden okuyacağı, polisiye roman yazarı deyince akla gelen ilk isim olan Ahmet Ümit’in en iyi cep kitabını, ortama girdiği andan itibaren mis gibi kokusuyla huzur veren lavanta kesesini, içinde her kahve ve çay içtiğinde aklına sizi getirecek olan termos bardağı, hiçbir zaman solmayacak olan kuru çiçekleri ve vitamin deposu da diyebileceğimiz Cappy karışık meyve suyunu bir arada hediye etmeye ne dersiniz?
First Steps sizi sokak sokak dolaşıp bu ürünleri bir araya getirmekten kurtarıyor ve size bu şahane kovayı hazırlıyor.

İş arkadaşınızı, patronunuzu da en az sizin kadar düşünen firststeps.com.tr’in hazırladığı sarı hasır sepette, yumuşaklığı yıkandıkça daha da artan bambu el havlusu,
hızlı teslim hediye sepetleri
‘geçmiş olsun’ etiketli mis kokulu
sabun, sıradan kolonyalara hiç benzemeyen Rebul’un özel mandalina kolonyası, hastanızın enerjisini doğal yollardan yerine getirecek olan Balparmak süzme bal ve yaktıkça sizi hatırlayacağı ‘geçmiş olsun’ etiketli mum bir arada bulunuyor.
Beyaz renkli tüllerle ve kurdelelerle sarılan bu VIP sepeti görüp de gülümsememek imkansız.

‘Ama hasta olan kişi benim sevgilim’ diyorsanız, hiç merak etmeyin. Sevgilinize geçmiş olsun hediyesi de listede yerini alıyor. Hiç bir zaman bir köşede unutulmayacak olan şık ekmek sepeti içinde kız ve erkek ayıcıklar, ‘çabuk iyileş’ etiketli madlen çikolatalar ve kırmızı kuru çiçekler aşkınıza ilaç gibi gelecek.
sevgiliye geçmiş olsun çikolatası

Hasta ziyaretine gideceğiniz kişi çok sevdiğiniz bir yakınınızsa; annenize, kız kardeşinize, kankanıza geçmiş olsun hediyesi vermek istiyorsanız, beyaz dantel iç örtüye sahip şık hasır sepetin içinde bulunan Ayvalık’ın sembolü olan zeytinyağı(750 ml), çiçekli ev havlusu, mutfağın baş köşesini hak eden porselen çay fincanı, can sıkıntısına birebir gelen beyin jimnastiğinin diğer adı olan bulmaca dergisi ve kuru çiçek tam size göre.
farklı geçmiş olsun hediyesi
Yeşil galvaniz kutu içindeki şirin mi şirin Teddy bear ayıcık, çiçek desenli porselen kupa, hastanızın bu süreçte direncini artıracak olan ıhlamur ve çubuk tarçın karışımı bitki çayı, çikolatanın vazgeçilmez ismi Pelit’ten kalp şeklinde çikolatalar ve mini bir saksı da sevdiklerinizi mutlu etmek için sırada bekliyor. Beyaz renkli tül ve yeşil kurdeleyle sarılıp kapınıza kadar gelecek olan bu sepet herkese hitap ediyor.
Sipariş verdiğiniz gün kargoya verilen bu hediyeler, sahiplerine kavuştuğunda onları hasta yatağından belki hemencecik kaldıramaz ama sizin gülümsemenizle de birleşince, sevdiklerinizde sepet dolusu bir mutluluk yaratacağı kesin.
Siz de sevdiklerinize moral vermek istiyorsanız, mutluluk ve neşe saçan geçmiş olsun hediyesi kategorisine mutlaka bir göz atın.
Geçmiş olsun hediyeniz içinize sinsin. Bu zor günde sevdiklerinizi gülümsetin. Siz de gülümseyin. Göreceksiniz, moral depolayan hediyelerimizle güzel günler hızla gelecek.

Sağlık ve huzur hep yanınızda olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder